Digitalizace a Automatizace

Vybudujte s MINITY svoje místo v digitálním světě. Pomůžeme vám najít optimální způsob, který pro vás zavedeme, nebo případně na míru vytvoříme. Pomůžeme vám i vytvořit procesy a systémy obsluhy tak, aby byla zajištěna maximální udržitelnost.

 

Naším cílem je vždy maximálně automatizovaný proces, čehož dosahujeme například využitím robotické automatizace, integrace (propojení) systémů, nebo využitím cloudových aplikací.

Nabízíme dvě základní formy digitalizace a automatizace:

On-Premise

Formou On-Premise doručíme jednorázově řešení přímo na vaše platformy, zaučíme váš personál a zařídíme vše potřebné pro bezproblémové používání. Výhodou je absolutní kontrola a 100% řešení na míru. Součástí On-Premise spolupráce je i individuální časový a finanční plán.

As-A-Service

Pro dlouhodobé řešení je nejlepší zvolit digitalizaci jako službu. Ať již jde o vytvoření softwaru na míru, předpřipraveného řešení či robotické automatizace, dokážeme vše vyvinout a provozovat na našich serverech a platformách. Pro vás je tam připraveno vše na dosah pár kliknutí. Pro maximální flexibilitu a kontrolu nad výdaji pak platíte měsíční poplatek dle množství provedených transakcí, či množství uživatelských účtů.

Zpět

Zamluvit si schůzku